Anasayfa / Dizi Haberleri / Çukur 36.Bölüm özeti, 2.sezon 3.bölüm hakkında bilgi

Çukur 36.Bölüm özeti, 2.sezon 3.bölüm hakkında bilgi

Karakuzular, Çukur’da hakimiyetlerinin keyfini sürerken beklenmedik anda Cumali’nin hapisten kaçıp mahalleye gelmesi tüm planları altüst edevek gibi görünüyor.

Çukurun hakimiyetinin kaybedildiğini gören cumali inikah yemini ederek hemen harekete geçiyor . Karakuzularla yaşadığı olayın şokunu üstünden atamayan Yamaç da ailesini ve Çukur’u eskisi gibi toparlayabilmek için bu büyük mücadeleye katılacak.

Karakuzular

Vartolu’nun da eşi ve çocuğu için çukurun geri kazanılmasına yardım etmesi bekleniyor.

Cumalinin karakuzularla savaş tarzı yamaçın hiç hoşuna gitmiyor. Bu şekilde daha çok kayıplar verileceğini düşünen yamaç abisine tepkisini yeni bölümde dile getiriyor.

Cumali yamaçı dinleyerek onun yöntemleriyle savaşmayı kabul edecek mi yeni bölümde bu sorunun cevabını hep birlikte alacağız.  Sena, Vartolu’nun itirafının ardından yamaç’ı affedecek mi ?

Karakuzular koçovalıları bitirme planları yaparken  bakalım yeni bölümde vartolu koçovalıları birlik olup eşini ve çocuğunu kurtarabilecek mi  ? Çukur’da savaş sürüyor  heycanlı ve bol aksiyonlu bölümler izleyiciyi bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Kiralık Aşk 64. Son Bölüm Defne'nin Söylediği Şarkı başlıklı makalemizde defne fark etmeden, defnenin söylediği şarkının adı ve kiralık aşk 64.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili

kiralık aşk defnenin söylediği fark etmeden şarkısı

Kiralık Aşk 64. Son Bölüm Defne’nin Söylediği Şarkı

Kiralık Aşk 64. Son Bölüm Defne’nin Söylediği Şarkı  –  Kiralık aşk final yapacak mı ? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir