Anasayfa / Dizi Haberleri / Çukur Halil Kimdir? Vartolunun yanındaki halil kimdir ?

Çukur Halil Kimdir? Vartolunun yanındaki halil kimdir ?

Çukur halil kimdir ? Reyting rekorlar kıran çukur dizisinin yeni sezonu bomba gibi devam ediyor. Dizinin 36.bölümünde yeni bir karakter dahil oldu bu gizemli karakter kimdir ? Vartolunun yanındaki halil kimdir ?

Herkes bu sorunum cevabını ve çukurdaki halinin gerçek ismi merak ediyor. Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çukur halilSermet Yeşil kimdir? Sermet Yeşil 1977 Eskişehir doğumlu. Ankara Üniversitesi Hacettepe Üniversitesi’ni kazanan oyuncu devlet konservatuarı tiyatro bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. Üniversite sonrasında 2 yıl Ankara sanat tiyatrosunda çalışan Sermet Yeşil daha sonra Eskişehir’e geri dönmüştür. Eskişehir Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlayan başarılı oyuncu daha sonra aynı üniversitede öğretim üyeliği de yapmıştır.

Çukur sermet yeşil

Sadri Alışık tiyatrosu ve Tiyatro Anadolu’da görev alan oyuncu 2004 yılında Eskişehir şehir tiyatrolarına oyuncu olarak girmiştir. Hem Tiyatro Anadolu’da hem de Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şehir tiyatroları’nda birçok oyunda oynamıştır. Tiyatro oyunlarının yanı sıra birçok dizi ve sinema projesinde ve yer almıştır.

Sermet Yeşil’in rol aldığı bazı dizi ve sinema projeleri şunlardır; Eski Hikaye, Kosmos, gişe memuru, kaç para kaç, ilkbahar sonbahar, hiçbir yerde, Behzat Ç Bir Ankara polisiyesi, Mor Menekşeler, Şubat, Muhteşem Yüzyıl, suret, eksik, Sol şerit, Gülümse yeter gibi projelerde yer almıştır.

Bir önceki yazımız olan Çukur 36.Bölüm özeti, 2.sezon 3.bölüm hakkında bilgi başlıklı makalemizde 1 ekim çukur, çukur 1 ekim özeti ve çukur 2.sezon 3.bölüm özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili

kiralık aşk defnenin söylediği fark etmeden şarkısı

Kiralık Aşk 64. Son Bölüm Defne’nin Söylediği Şarkı

Kiralık Aşk 64. Son Bölüm Defne’nin Söylediği Şarkı  –  Kiralık aşk final yapacak mı ? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir